Tazedirekt SEO kadar başına taş düşsün

Zaten uzun zamandır aklımdaydı bu konuda yazmak, şimdi tam da sırası. Bu yazı aşırı derecede tazedirekt SEO içerir. Tazedirekt SEO ve taze direkt SEO gibi bazı tazedirekt seo’larla birlikte tazedirekt seo içeren bir tazedirekt seo yazısı yazıyorum tazedirekt seocum.

Sevgili Seo’cular ya da Tazedirekt SEO’cuları,

Eğer sizin aklınız iki ayda en fazla 5k$ harcayarak yapacağı çalışmayla sitesinin SEO raporunu en az %80’e çıkaracak bir firmanın, 35 milyon $ yatırımını bunu yapmadığı için batırdığını düşünüyorsanız, size para veren bir diğer sevgili internet site sahiplerinin (ürün sahipleri diyemeceğim) sizden sadece SEO hizmeti değil, ürün geliştirme, pazar araştırması, finans, tasarım kodlama falan en varsa o hizmetleri de almasını öneriyorum.

Hanımlar, beyler, ortada  bilinmez mucizevi bir durum vardı da bizim mi haberimiz yok. Bu işin kuralları belli değil mi? Tabi her işte olduğu gibi bundan da bir sihirli dokunuş mucize yaratanlar vardır eminim, ki bu sektörde çok sevdiğim arkadaşlarım da var ama el insaf…

 Bizim dünkü SEO’cu çocuğumuz ne zaman büyüdüde, tüm olasılıkları bir kenara bırakarak “SEO” yapmadılar ondan battılar mıncık, muncuk oldu!

Bazı içeriklerde SEO yapsanız bile bir anlam ifade etmediği bir dünyaya doğru hızla giderken, gelir modelini tamamen reklama adamış bir Google ve Facebook’un olduğu yerde, SEO’nun katkısı hala yadsınamaz olsa bile şirket batırır mı lan! Bi kendinize gelin…

her yer ad ad dolu tazedirekt seo

her yer ad dolu tazedirekt seo

Tamam anlıyorum, herkes SEO’cu oldu, şirketler size iş vermiyor, 2bin TL’ye ortalıkta bin tane SEO’cu var, kalite yerlerde ama tekrar ediyorum bi kendinize dönüp bakın, 35 milyon $’lık yatırım ki, içeride ürün geliştirme konusunda deneyimli insanlar, alanlarında teknik bilgisi olan kişiler, bir takım tecrübeler varken “SEO” yapmadıkları için batmış olabilirler mi???

Eğer bunu sizin aklınız alıyorsa, ben 5bin TL’ye sizinle çalışacağıma, giderim 2bin TL’ye o seocu çocuğu bulur alırım. Sizde kendi sektörünüzü bitirmeye ya da bir başka ifade ile gündemden Tazedirekt SEO yapmaya (ki bu durumu takdir ederim o ayrı) devam edin.

He burada yazıyı normalde bitiriyordum ama Google‘ın 300 kelime SEO limitine takıldığım için şuan uzatıyorum. Biraz daha uzatıp, yarın okullar tatil mi, survivor izle, survivor full izle gibi şeylerde yazacağım ama neyseki 300 kelimeyi geçtim de, oh be 10 dolarlık yatırım yaptığım WordPress blogum artık batmayacak!

Share/Paylaş

7 thoughts on “Tazedirekt SEO kadar başına taş düşsün

  1. Hasan

    Çok saçma bir yazı seo,nun s sinden anlamıyorsun. bış keseden sallıyorsun . Hikayesin . Boşkonuşurarak sunum yaparak bu işler olmaz.

    Reply
  2. Eren

    Kendileri hiçbir ürün/hizmet/proje geliştirmeyenler, başarısızlıkla sonlanmış projelere -ki aslında her başarısız deneyim sonraki projelerin başarısı için bir basamaktır- tekme atmayı marifet biliyorlar ve bu şekilde “biz demişidük”çülerden olarak tatmin oluyorlar. Demezler mi adama “madem çok iyi seocusun sen de bir proje geliştir zirveye çık” diye. Ama elbette eleştirmek yapmaktan çok daha kolay ve rağbet görür durumda şimdiye dek her zaman olduğu gibi..

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *